Hakkımızda

GIANNA Kozmetik, Pazara ve tüketiciye yönelik farkındalık yaratan geniş ürün yelpazesi ile Türkiye ve Uluslararası piyasada faaliyet göstermektedir. Biz, tutku ve özenle seçilmiş ürünlerimizle büyük hayalleri gerçeğe dönüştürme hedefiyle yola çıktık. Büyümekte olan bir işletme olarak, müşterilerimize kişisel dokunuş ve kalite sunma amacındayız.


Misyonumuz,

müşterilerimizin güzellik ve kişisel bakım beklentilerini karşılamak ve onlara sıradışı bir deneyim yaşatmaktır. Her bir ürünümüz, büyük bir özenle hazırlanmış, kalite standartlarımızı yansıtan birer sanat eseridir. GIANNA’nın ürün yelpazesi, parfümlerden kolonyalara, oda kokularından oto kokularına kadar geniş bir skalada müşterilerimizin yaşam kalitelerini artırmak ve hayatı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Vizyonumuz,

kozmetik dünyasında adımızı duyurmak ve Avrupa Birliği standartlarında ürün üretebilen bir işletme olmanın getirdiği tecrübe ve esneklikle büyümek, uluslararası pazardaki etkinliğimizi artırarak sektörde ciddi bir yol almak ve uluslararası pazardaki büyüme hedefimize odaklanarak, sektörde fark yaratma amacımızı sürdürmek. Avrupa standartlarında bir işletme olmanın getirdiği avantajları kullanarak her bir ürünümüzü özenle tasarlıyor ve müşterilerimize özel bir deneyim sunma gayreti içerisinde bulunuyoruz.

Gianna,

yenilikçi ürünleri ve çeşitliliği ile müşterilerine benzersiz bir ferahlık deneyimi sunuyor. Yaşamınıza Gianna dokunuşuyla özgünlük katın.